Golf

Golf

Synonem pro Sarasotu je určitě golf. Golfová hřiště všech různých obtížností v dojezdu několika minut najdete v celém okolí Sarasoty a přlehlých měst. Více jak 60 perfektně udržovaných golfových hřišť s nadstandartími službami a velmi nízkymi cenami. Většina veřejně přístupná! Budete překvapeni z kvality a úrovně služeb.

 

Každý si vybere - od jednoduchých hřišť, přes těžké až po mistrovské. Je zde nejvíce hřišť z žebříčku Digest "Top 30 Florida Golf Courses".

 

Světoznámý tenista Ivan Lendl má zde velmi populární golfovou akademii.

 

Připravili jsme si pro vás výběr 15ti nejzajímavějších hřišť v okolí Sarasoty zde.
Tenis

TenisSarasota je také oblíbená destinace tenistů ze všech koutů světa. Stejně jak pro golf, i pro tenis jsou zde vynikající podmínky - celoročně velmi teplo s téměř nulovýma srážkama.

 

Přímo v Sarasotě se nachazí nespočet kurtů, kde si přijde každý na své. Najdete zde všechny druhy povrchů, veřejné bezplatné kurty - udržované a v noci osvětlené a taky máte příležitost se zůčastnit místních turnajů.

 

 

 

Bowling a další...

Sarasota bowlingZahrajte si opravdový americký bowling! Například v centru Sarasoty ve 45ti dráhové aréně!

 

Zajděte si zaběhat na pláž, zahrát plážový volejbal nebo užít si nějaký z vodních sportů. Pokud hledáte sportovní vyžití, garantujeme vám, že Sarasota je to pravé místo.