Ubytování

Ubytovani

Naše společnost zařizuje ubytování v Sarasotě již více než 10 let, ať se jedná o jednotlivce či větší skupiny. Naše služby využívá klientela z celého světa a v zimě pravidelně ubytováváme golfisty a v létě celé rodiny. Jsme schopni zajistit pobyty již od jednoho týdne po časově neomezenou dobu, dle individuálních požadavků.

 

K nejoblíbenějším patří pronájmy jednotlivých plně zařízených domů v blízkosti pláže či golfového hřiště.

 

Reprezentanti naší společnosti mluví česky a jsou vám k dispozici po celou dobu vašeho pobytu. Dokaží vám poradit, kde příjemně strávit večer nebo kde najít nejhezčí mušle. Samozřejmě vám poradí i s levnými nákupy.

 

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nás kontaktovat. Všem zájemcům bude odpovězeno.

 


Nejoblíbenější

Condo - v zóně Timberwoods


 

Kompletně nově zařízený rodinný dům. Jedná se o dům, který má garáž, kuchyň, 2 koupelny, 2 ložnice, obývací pokoj s jidelnou, terasu a šatnu. Samozřejmostí je satelitní TV a vysokorychlostní připojení k internetu.Tento dům nabízí plný komfort pro 4 lidi, ale s menším komfortem se zde ubytuje i 6 lidí. Condo je plně vybaveno jak kuchyňskými spotřebiči tak i automatickou pračkou a sušičkou. Tento objekt je v těsné blízkosti tenisového kurtu a vyhřívaného bazénu s jaccuzzi. Lokalita je v blízkosti nádherné písečné pláže Siesta Key Beach a v pochůzí vzdálenosti k nákupnímu centru.

 

Fotogalerie:

 

 

 

 

 

Mapa:Zvětšit mapu